COOLIN.cz

Přidej se k nám!

Koho hledáme

Jsme malá firma celkem o 10 lidech (z toho 5 vývojářů). Nejsme žádný korporát a ani o to neusilujeme. U zaměstnanců je pro nás velmi důležité si rozumět nejenom profesně, ale i lidsky. Rádi spolu zajdeme na squash i na pivo po práci.
Snažíme se o co největší volnost zaměstnanců. Vše se dá domluvit, a pokud je hotova práce, tak není problém mít volno třeba uprostřed týdne nebo pracovat nějaký čas na home-office.

Důležitější než desítky let zkušeností je pro nás touha a schopnost se učit novým věcem. Pokud něco z našich používaných technologií neumíš, tak to není problém. Máme mezi sebou i čerstvé studenty a rádi tě, stejně jako je, všechno naučíme.

Našim cílem není tvořit desítky malých webů každý měsíc. Máme pár klientů, ale na jejich projektech pracujeme dlouhodobě. Máme tak čas a prostředky na to, abychom se jim věnovali naplno.

Dbáme na bezpečnost našich webů (Pulse Michala Špačka - A, CSP, HSTS, ... jsou pro nás samozřejmostí). Naše vlastní hesla máme v Password manageru (1Password). Využívání 2FA ochrany a Yubikey je také vícenež očekáváno od IT firmy ;)
Pokud se rád zaměřuješ na rychlost načítání nebo bezpečnost, tak přesně tebe hledáme.

Aktuálně hledáme:

Backend vývojář/ka

Umíš PHP? Práce s nějakým frameworkem ti není cizí? Možná hledáme právě tebe. Zobrazit více

Zaměřujeme se především na čistě webové aplikace. Technologie vybíráme pro každý projekt zvlášť podle jejich vhodnosti k danému zadání.
Určitě se u nás ale potkáš s PHP 8, Nette frameworkem, Doctrine ORM, RabbitMQ či ElasticSearchem. Očekáváme, že víš, o co jde (stačí i když jsi pracoval s podobnými technologiemi a jsi ochoten se přiučit).

Vyvíjíme v PhpStormu, používáme GitLab, na kterém máme GIT a pouštíme zde i CI&CD (Code-checker, Coding Standard, PhpStan, Nette Tester). Na starších projektech se o automatický deployment stará Buddy.works.
Než popisovat každé naše nastavení, tak se s tebou raději potkáme a probereme to všechno osobně u nás v kanceláři. Nebo třeba u piva.

Máme řadu plánů a víme o hezkých technologiích a knihovnách, které bychom rádi začali používat. Ale nejsme žádná velká korporace o 100 programátorech a zatím tak nebyl úplně na všechno čas. A proto tě potřebujeme!

Je to pozice přímo pro tebe? Kontaktuj nás a určitě spolu něco vymyslíme.


Frontend/JS vývojář/ka

Znáš rozdíl mezi Javou a Javascriptem? Víš, že existuje něco jako React? Potom čti dál! Zobrazit více

Do našeho menšího interního frontend týmu hledáme posilu. Je už jen na tobě, jestli jsi zaměřením spíše kodér nebo jsi čistokrevný JS vývojář. Hledáme oba typy vývojářů. A pokud umíš oboje, tak tě budeme úplně milovat.

Pro kódování používáme Bootstrap a vůlastní komponenty máme napsané v SASSu. Celý frontend máme v TypeScriptu, na serveru nám běží Node.js a celé to komunikuje přes socket.io. Kód nám hlídá TSlint a o kompilaci se stará Gulp.
Část aplikací již máme přepsanou v Reactu a rádi bychom do něj dostali i ten zbytek. Máš na to?

Moc dobře víme, že jenom sledování novinek v tomto oboru stojí hrozně moc času. Hledáme někoho, koho to baví a rád zkouší a učí se nové věci. Více než zkušenosti se 150 knihovnami je pro nás důležitější ochota psát kvalitní kód a nespokojit se s tím, že "to nějak funguje".
Zaujali jsme tě? Neváhej a napiš nám. Rádi se sejdeme a probereme, co by jsi pro nás mohl/a dělat.


Tester/ka

Zajímáš se o webové technologie? Rozčiluje tě, když má nějaký web nesmyslné ovládání menu? Přesně tebe potřebujeme! Zobrazit více

Do našeho vývojového týmu hledáme člověka, který by nám pomohl s testováním frontendu našich webů. Máme sice administrátory, co umí novinky na webu proklikat (a taky to pravidelně dělají), ale potřebujeme někoho, kdo navíc umí i trošku programovat.

Víš, že existuje něco jako Cypress nebo Codeception? Víš, co vše se dá na frontendu automatizovaně testovat? Dokážeš změřit rychlost načítání webu?
Ale i pokud nevíš, tak tě to klidně sami naučíme. Stačí, když se zajímáš o to, jak fungují webové stránky a programátorské základy pro tebe nejsou úplná magie. Tvým úkolem bude testovat novinky od našich programátorů. Jde to dělat ručně, ale hlavně od tebe budeme očekávat nastavování automatizovaných nástrojů.

V kanceláři budeš sedět přímo s programátory, takže oni ti klidně cokoliv vysvětlí a ty jim zase můžeš rovnou ukázat, kde tvoje testy našly chyby. Výhodou je zájem o nové webové technologie. A pokud tušíš, co je to UX a chceš nám naše weby kritizovat, tak to velmi rádi uslyšíme!
Popisujeme tady přesně práci, která by tě mohla bavit? Ozvi se!


Co můžeme všem nabídnout

  • Kanceláře v centru Brna
  • Placené obědy
  • Volnou docházku (pokud jsou dodržovány termíny)
  • Máš tip na školení? Rádi tě na něj pošleme nebo ho domluvíme u nás v kanceláři
  • Vybavenou firemní knihovničku, kterou rádi na tvůj tip rozšíříme
  • Možnost reálně ovlivňovat vyvíjené projekty. U nás svoje nápady můžeš prosadit až do produkce
  • Tolik gumových kačenek kolik uneseš :D

Zaujali jsme tě?

Tak se toho neboj a ozvi se!
Každou pozici není žádnej problém upravit, aby ti vyhovovala. Je to přeci win-win řešení :)